N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

5. turnaj Regionální žákovské ligy 2013/14 - region SE Benešov Pravonín - 14. 12. 2013 - TURNAJ "C"

De pagina werd het laatst gewijzigd op14.12.2013 14:16:47, Creator/Last Upload: czech republic licence 11

Startranglijst

No.NaamFEDRtgVereniging/Plaats
1Kupka OndřejCZE845ŠO Figurka Říčany
2Potůčková Eva NCZE843JAWA Brodce
3Bláha MartinCZE840JAWA Brodce
4Fiala PatrikCZE840KDJS Sedlčany
5Gašparín PavelCZE840Klub šachistů Říčany 1925
6Studzinski DavidCZE838Stříbrná Skalice
7Zeman Lukáš NCZE838ŠK Pravonín
8Müller PetrCZE837Klub šachistů Říčany 1925
9Hrabě OndřejCZE834ŠŠ Stamat
10Novotný MatějCZE834JAWA Brodce
11Pelák TomášCZE833Klub šachistů Říčany 1925
12Pažout Vojtěch NCZE826Jirčany
13Bohuňovský Jan NCZE818Dolní Kralovice
14Danda Mirek NCZE817Klub šachistů Říčany 1925
15Slavík Adam NCZE814ŠK Pravonín
16Borlová MichaelaCZE813ŠŠ Stamat
17Zvolenský Václav NCZE811JAWA Brodce
18Helebrand Jiří NCZE808Spartak Vlašim
19Hupcej MikulášCZE803Klub šachistů Říčany 1925
20Bláha TomášCZE802JAWA Brodce
21Hašek Václav NCZE801JAWA Brodce
22Mládek ŠimonCZE801Spartak Vlašim
23Bartoš VáclavCZE800Klub šachistů Říčany 1925
24Kocourek VojtěchCZE800KDJS Sedlčany
25Duda MartinCZE800ŠK Pravonín
26Fischer OttoCZE800JAWA Brodce
27Harazim Petr NCZE800Dolní Kralovice
28Hašek Jan NCZE800JAWA Brodce
29Jelínek FrantišekCZE800ŠK Pravonín
30Kudrna Martin NCZE800Klub šachistů Říčany 1925
31Křížek Kryštof NCZE800ŠŠ Stamat
32Machyán Martin NCZE800Dolní Kralovice
33Mucha OndřejCZE800Klub šachistů Říčany 1925
34Nácovský Jakub NCZE800ŠK Pravonín
35Ofner DanielCZE800Kavalier Sázava
36Pažout Jan NCZE800Jirčany
37Vajdík JosefCZE800Stříbrná Skalice
38Vopálka Vojtěch NCZE800ŠK Pravonín
39Zíka Jan NCZE800Dolní Kralovice
40Škrabánek Lukáš NCZE800Dolní Kralovice