N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

Cyprus Team Chess Championship

De pagina werd het laatst gewijzigd op09.12.2013 12:55:20, Creator/Last Upload: cyprus chess federation

Eindstand na 5 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15OFIS 15401821,063,0
22Nicosia A5401816,084,5
33Limassol B5311721,067,5
44Pafos5311720,571,0
51Larnaca A5302619,088,0
67Nicosia B521259,552,0
711OFIS 3521257,048,0
86OFIS 25203414,072,5
99Limassol A520349,056,0
1010Larnaca B511338,051,0
118Nicosia C511335,058,0

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)
Wtg3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)